GÜVEnli yapıların arkasındakı GÜÇ

Şehzade Grup; 2008 yılında, İnşaat Fakültesi çerçevesinde tanışan ve arkadaşlıklarını profesyonel iş hayatına taşımak için atılımda bulunan, genç ve girişimci mühendisler tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne iş hacmiyle sürekli büyüyen ve gelişen şirketlere sahiptir. Arka arkaya kurulan birçok yeni şirket, Şehzade Grup’un güçlü ve dinamik bir yapıya sahip ruhunu pekiştirmiştir.  Şehzade Grup, isminin hakkını veren başarılı bir şirketler grubudur.

Grubun ana şirketi “Şehzade Grup Yapı Denetim”, alanının gerektirdiği her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmetler sunmaktadır.

Zamanla işleyiş olarak birbirinden ayrılan ve hepsi işini hakkıyla yapan firmalarımız; “yapı denetim”, “müşavirlik”, “inşaat taahhüt işleri” gibi farklı farklı konularda başarılı işler ortaya koymaktadır.

Grubumuz, alanında uzman bir teknik kadro barındırmaktadır. Bu kadronun; mevcut bilgi ve donanımıyla geliştirdiği tüm projeler, profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı başarılı eserler olmuştur.

Yapılan ortaklık ve iştiraklerle sürekli büyüyen ve gelişen Şehzade Grup; çalışmalarını ilk günkü heyecan, büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürmektedir. 

Şehzade Grup, tüm müşterilerinin takdirini kazanmış olup bunun haklı gururunu yaşamaktadır.

İlk günlerinden itibaren başarı çıtasını her geçen gün büyüten bu girişim; bugün sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir.

 

Hakkımızda